روش استفاده از فیلتر شکن فایرفاکس

HTML clipboard
این فیلتر شکن فقط بر روی مرورگر موزیلا فایر فاکس نسخه (3.0.10)  کار می کند پس اگر این مرورگر را روی کامپیوتر خود ندارید ابتدا باید آن را نصب کنید. برای دریافت این برنامه و نصب اینجا را کلیک کنید و مراحل نصب را تا انتها انجام دهید. پس از پایان مراحل نصب , این مرورگر را باز کنید , ابتدا صفحه خانگی یا Home Page را سایتی که فیلتر نیست مثل یاهو قرار دهید (یعنی هر وقت فایرفاکس باز می کنید این صفحه خانگی نمایش داده شود). حالا از طریق آن به آدرس زیر مراجعه کنید: (توجه کنید حتما باید با مرورگر فایر فاکس به آدرس زیر بروید)
در صفحه مورد نظر شما باید برنامه  Phzilla (formerly PhProxy - InBasic) 3.1.2A  را نصب کنید. برای نصب شما باید روی کلید
 Add to Firefox کلیک کنید (شکل زیر)
پس از نصب این افزونه به فایرفاکس یک بار مرورگر خود را ببندید و مجددا یک صفحه مرورگر فایرفاکس باز کنید. اکنون در پایین صفحه مرورگر در سمت راست شما یک شکل به صورت فلش می بینید. (شکل زیر)
روی این شکل کلیک راست کنید و در منویی که باز می شود گزینه options را بزنید.(شکل زیر)
در پنچره ای که باز می شود روی سربرگ Servers کلیک کنید و در آنجا روی دکمه  Update from server که در پایین پنجره است کلیک کنید تا برنامه به روز شود. سپس Apply را بزنید.
در سربرگ phproxy در قسمت مستطیل شکلی که کلمه Example در آن نوشته شده (شکل زیر) باید آدرس یک سایت فیلتر شکن را در آنجا وارد کنید(به عنوان مثال آدرس http://nibaba.tk  را وارد کنید. اگر این سایت فیلتر بود یا کار نمی کرد سایت فیلتر شکن دیگری را وارد کنید) و در نهایت Ok  را بزنید تا پنجره بسته شود. حال یک بار مرورگر خود را ببندید و مجددا یک مرورگر فایرفاکس جدید باز کنید. اکنون اگر روی همان فلش کوچک در پایین و سمت راست صفحه کلیک کنید باید صفحه سایت فیلتر شکن نمایش داده شود.
 برای اینکه بدانید برنامه درست است یا نه بهترین نشانه این است که وقتی سایت فیلتر شکن را نشان می دهد در نوار آدرس همچنان آدرس سایت صفحه خانگی نمایش داده میشود. خاصیت این برنامه این است که شما را به صفحه فیلتر شکنی که در مرحله قبل قرار دادید می برد اما در نوار آدرس , شما آدرس دیگری می بینید. به شکل زیر دقت کنید.L clipboard

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر